سال نو مبارک🥳🐇

به مناسبت تعطیلات نوروز، تمام سفارش‌هایی که از تاریخ ۲۹ اسفند تا ۱۳ فروردین از طریق سایت هنری فندق ثبت شوند، ۱۴ فروردین سال ۱۴۰۲ ارسال خواهند شد.

حفظ حریم خصوصی

حریم خصوصی کاربران در سایت هنری فندق

حریم خصوصی وب‌سایت هنری فندق

 به وب‌سایت هنری فندق خوش آمدید. بسیار خوشحالیم که در کنار ما هستید. حریم خصوصی حقی است که بر اساس آن افراد می‌توانند تعیین کنند که دیگران تا چه اندازه می‌توانند به لحاظ کمیت و کیفیت، اطلاعاتی درباره آنان داشته باشند. حریم خصوصی به معنای نقطه امن زندگی هر فرد در اجتماع است، محلی که در آن میزان دخالت یا سرکشی‌های بی‌مورد دیگران به حداقل ممکن می‌رسد. فروشگاه هنری فندق با در نظر گرفتن این مساله که بسیاری از بازدیدکنندگان و کاربران گرامی نگران اطلاعاتی هستند که در اختیار ما قرار می‌دهند، تلاش جدی دارد تا پاسخ اعتماد شما را با ایجاد بستری امن و حفاظت‌ شده بدهد. در این متن سیاست‌های وب‌سایت هنری فندق در ارتباط با حفظ حریم خصوصی کاربران ارایه شده است.

اطلاعاتی که فندق از کاربرانش جمع‌آوری می‌کند در راستای شناسایی بهتر آن‌ها و کمک به خرید آسان‌تر برای آنان است. هنگام فرآیند خرید اینترنتی، شما چند دسته اطلاعات در اختیار فروشگاه اینترنتی قرار می‌دهید، که شامل موارد زیر هستند. این اطلاعات برای خرید از هر فروشگاه اینترنتی تقریبا ثابت است:

1- اطلاعاتی که به ‌طور مستقیم از شما دریافت می‌شود:

زمانی که شما در وب‌سایت فندق حساب کاربری ایجاد می‌کنید، ما اطلاعاتی مثل نام و نام خانوادگی، اطلاعات تماس، ایمیل و… را جمع‌آوری کرده و از آن‌ها برای اهداف مهمی مانند بهبود عملکرد سایت، تبلیغات هدفمند، پاسخگویی به درخواست‌ها و ایجاد ارتباطات دو‌طرفه استفاده خواهیم کرد.

2- اطلاعات عمومی:

اطلاعاتی مثل تصاویر، نظرات، اطلاعات پروفایل و… که شما در وب‌سایت ما منتشر می‌کنید، توسط ما جمع‌آوری و ذخیره می‌شوند. در صورت صلاحدید، امکان ویرایش برای فندق در هر یک از موارد فوق جهت انطباق با چارچوب و موازین ما قبل از انتشار عمومی وجود دارد.

3- اطلاعاتی که به ‌صورت خودکار جمع‌آوری می‌شود:

زمانی که وارد هر وب‌سایتی می‌شوید و با آن تعامل دارید، اطلاعاتی در قالب کوکی (فایل‌های اطلاعاتی کوچک) از کامپیوتر/تبلت/موبایل و مرورگر شما دریافت و جمع‌آوری می‌شود. با استفاده از این اطلاعات می‌توان به تحلیل و بررسی رفتار کاربران و نحوه استفاده آن‌ها از وب‌سایت پرداخت. گوگل نیز از این اطلاعات برای تجزیه و تحلیل رفتار کاربران و محاسبه میزان استفاده آن‌ها از وب‌سایت بهره می‌گیرد. سایت فندق نیز مانند دیگر وب‌سایت‌ها این اطلاعات را برای بهبود عملکرد خود استفاده می‌کند.

4- اطلاعات تراکنشی:

زمانی که در وب‌سایت هنری فندق اقدام به ثبت سفارش و خرید می‌کنید، اطلاعات خاصی نظیر شماره تماس، ایمیل، آدرس و اطلاعات کارت بانکی و… جهت پردازش درخواست خرید شما جمع‌آوری می‌شود. با این حال قابل ذکر است تراکنش‌های بانکی شما در هنگام خرید در یک بستر رمز‌‌گذاری شده امن صورت می‌گیرد که تحت نظارت کامل بانک مرکزی است و توسط سیستم زرین پال پردازش می‌شوند، به همین دلیل برای هیچ شخص ثالثی قابل دسترسی نخواهند بود.

 

  • به شما اطمینان می‌دهیم که وب‌سایت هنری فندق به هیچ عنوان اطلاعات شخصی شما را در اختیار شخص ثالث برای اهداف تجاری قرار نمی‌دهد، مگر در مواردی که طبق قانون موظف است آن‌ها را با مراجع قضایی و برای پیگیری جرایم و تخلفات به اشتراک بگذارد.
  • در مواردی که اطلاعاتی مانند نظرات، تصاویر محصول و… به صورت عمومی و با رضایت شما در وب‌سایت فندق منتشر شده و در معرض عموم قرار می‌گیرد، ما مسیولیتی را در قبال انتشار آن‌ها به‌ عهده نداریم.
  • تمامی اطلاعات دریافتی از شما توسط یک لایه امنیتی (ssl)، پروتکل و سرور محافظت‌ شده و امکان دستیابی غیرقانونی به آن‌ها وجود ندارد.
  • نکته قابل توجه این که همواره مراقب رمز ورود خود به سایت باشید و همیشه بعد از اتمام کار با سایت مطمین شوید که از حساب کاربری‌تان خارج شده‌اید تا از سوء استفاده‌های احتمالی افراد سودجو جلوگیری کنید.

در نهایت ضمن تشکر از اعتماد شما عزیزان، تیم هنری فندق تلاش می‌کند تا پاسخی درخور اعتماد شما فراهم کند تا شما بتوانید در بستری امن، و با خیالی آسوده خرید اینترنتی لذت‌بخشی داشته باشید. برای اطلاع از دیگران قوانین و مقررات سایت می‌توانید به صفحه مربوط به آن مراجعه کنید.

در صورتی که پیشنهاد یا انتقادی در رابطه با حریم خصوصی وب‌سایت هنری فندق دارید، می‌توانید آن را از طریق ایمیل shop@fandogh-art.com با ما در میان بگذارید. قطعاً نظرات سازنده شما به ما برای بهتر شدن کمک خواهد کرد.