سال نو مبارک🥳🐇

به مناسبت تعطیلات نوروز، تمام سفارش‌هایی که از تاریخ ۲۹ اسفند تا ۱۳ فروردین از طریق سایت هنری فندق ثبت شوند، ۱۴ فروردین سال ۱۴۰۲ ارسال خواهند شد.

شرایط ارسال کالا


شرایط ارسال سفارش‌های شما از وب‌سایت هنری فندق

به وب‌سایت هنری فندق خوش آمدید. بسیار خوشحالیم که در کنار ما هستید. در این مقاله شرایط ارسال کالا های خریداری شده از سایت هنری فندق برای شما توضیح داده می‌شود. برای سفارش کالای مورد نظر خود، ابتدا باید یک حساب کاربری ثبت کنید؛ محصول مورد نظر را با توجه به هر یک از فاکتورهای قیمت، نوع کاربری، جنس و… انتخاب و به سبد خرید خود اضافه کنید. در مرحله بعد، اطلاعات پستی خود را به‌ طور کامل همراه با کدپستی وارد کنید و بعد از تایید آن‌ها، وارد مرحله پرداخت شوید. نکته مهم این که هنگام ثبت حساب کاربری و فرآیند خرید، وارد کردن شماره تلفن همراه، کدملی و کدپستی جزو موارد الزامی است؛ مخصوصا برای ارسال کالا است. پس از پرداخت و نهایی شدن فرآیند خرید، سفارش شما توسط فندق تایید شده و وارد مرحله پردازش انبار خواهد شد و پس از بسته‌بندی، آماده ارسال می‌شود.

شرایط ارسال کالا از انبار فروشگاه اینترنتی فندق:

  • شما می‌توانید نام و آدرس دیگری را به جز آدرس خودتان، برای تحویل سفارش معرفی کنید. در این صورت ارایه کارت شناسایی در زمان تحویل ضروری خواهد بود.
  • ارسال‌ سفارش‌های شما از وب‌سایت هنری فندق به دو شیوه ارسال با پست و ارسال با پیک انجام می‌شود.
  • در مورد سفارش‌های شهر تهران، امکان انتخاب زمان تحویل بر اساس جدول زمان‌بندی موجود در وب‌سایت یا تماس با پشتیبانی جهت هماهنگی وجود دارد و شما می‌توانید روز و زمان مورد نظر خود را انتخاب کنید.
  • هزینه ارسال برای سفارش‌های شهر تهران ۲۵ هزار تومان و برای سفارش‌های شهرستان ۲۵ هزار تومان می‌باشد.
  • هزینه ارسال برای سفارش‌های بالای ۶۰۰ هزار تومان، رایگان خواهد بود.
  • با توجه به ارسال سفارش‌ها از طریق سرویس پست، امکان تاخیرهای جزیی ناشی از تاخیر در عملکرد آن شرکت وجود دارد. با این حال در حالت کلی بعد از مرحله آماده‌سازی، محموله‌های پستی شهر تهران بین یک تا دو روز کاری و محموله‌های پستی شهرستان‌ها بنا بر مسافت، بین یک تا چهار روز کاری، با قابلیت پیگیری سفارش و بدون امکان انتخاب بازه زمانی برای تحویل داده خواهند شد.
  • سفارش‌هایی که به خاطر وزن زیاد یا ابعاد بزرگ قابل ارسال با پست نیستند، از طریق باربری ارسال می‌شوند و هزینه حمل متناسب با حجم کالا، توسط شرکت حمل کننده تعیین خواهد شد.

برای اطلاع از دیگران قوانین و مقررات سایت می‌توانید به صفحه مربوط به آن مراجعه کنید. در صورتی که پیشنهاد یا انتقادی در رابطه با ارسال سفارش از فروشگاه هنری فندق دارید، می‌توانید آن را از طریق ایمیل shop@fandogh-art.com با ما در میان بگذارید. قطعاً نظرات سازنده شما به ما برای بهتر شدن کمک خواهد کرد.